Το δικό της κάλεσμα προς τον κόσμο της ομάδας για να δώσει δυναμικό παρών στο αυριανό παιχνίδι με το Βόλο στο Γεντί Κουλέ έκανε η διοίκηση της ΠΑΕ ΟΦΗ μέσω ανακοίνωσης που εξέδωσε και στην οποία κάνει γνωστό και τον τρόπο με τον οποίο ο φίλαθλος κόσμος μπορεί να προμηθευτεί τα εισιτήρια του.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση αναφέρει:
“Λίγες ώρες μένουν για να βρεθούμε ξανά όλοι μαζί στο «σπίτι» μας! Εξασφαλίστε το εισιτήριό σας για τον αγώνα με τον Βόλο ΝΠΣ (20/4, 18:30, “Θ. Βαρδινογιάννης”) ![🏟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te6/1.5/16/1f3df.png)
![🏟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te6/1.5/16/1f3df.png)
![🌐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3/1.5/16/1f310.png)
![📞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta6/1.5/16/1f4de.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1.5/16/203c.png)
Από τις 9/4/2024 τέθηκε σε εφαρμογή ο νέος τρόπος εισόδου των φιλάθλων στα γήπεδα και στάδια όλης της χώρας. Αποθήκευσε κι εσύ το εισιτήριό σου στην εφαρμογή gov.gr Wallet και επωφελήσου από την έκπτωση -15% στις επίσημες εμφανίσεις της σεζόν 2023-24 στο COSMOS X OFI Crete FC Official Store ![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1.5/16/203c.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1.5/16/203c.png)
Σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία, οι φίλαθλοι που επιθυμούν να εισέλθουν στην αθλητική εγκατάσταση του «Θ. Βαρδινογιάννης», είναι απαραίτητο, εκτός από το εισιτήριό τους (απλό ή διαρκείας), να φέρουν μαζί τους την αστυνομική ταυτότητα ή οποιοδήποτε άλλο έγγραφο ταυτοποίησης (διαβατήριο/δίπλωμα οδήγησης) προκειμένου να επιδειχθεί σε περίπτωση ελέγχου από τις αρμόδιες αρχές.”