Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

B2 ΕΠΣΗ: To συνολικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Δείτε πως διαμορφώθηκε στο σύνολο του, το πρόγραμμα του πρωταθλήματος στην Β2 ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β2 ΕΠΣΗ για τη σεζόν 2023/24 έχει ως εξής:

 1η Αγωνιστική  10η Αγωνιστική
 Α’ ΓΥΡΟΣ  Β’ ΓΥΡΟΣ
 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ  ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
 ΚΟΡΑΚΑΣΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚΟΡΑΚΑΣ
 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
 ΘΕΡΙΣΟΣΚΟΥΝΑΒΟΙ  ΚΟΥΝΑΒΟΙΘΕΡΙΣΟΣ
           
 2η Αγωνιστική  11η Αγωνιστική
 Α’ ΓΥΡΟΣ  Β’ ΓΥΡΟΣ
 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
 ΚΟΡΑΚΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΚΟΡΑΚΑΣ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΟΥΝΑΒΟΙ  ΚΟΥΝΑΒΟΙΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΘΕΡΙΣΟΣ  ΘΕΡΙΣΟΣΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
           
 3η Αγωνιστική  12η Αγωνιστική
 Α’ ΓΥΡΟΣ  Β’ ΓΥΡΟΣ
 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΚΟΡΑΚΑΣ  ΚΟΡΑΚΑΣΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
 ΘΕΡΙΣΟΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ  ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΘΕΡΙΣΟΣ
 ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚΟΥΝΑΒΟΙ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
           
 4η Αγωνιστική  13η Αγωνιστική
 Α’ ΓΥΡΟΣ  Β’ ΓΥΡΟΣ
 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
 ΚΟΡΑΚΑΣΚΟΥΝΑΒΟΙ  ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΟΡΑΚΑΣ
 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΘΕΡΙΣΟΣ  ΘΕΡΙΣΟΣΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
           
  
 
 5η Αγωνιστική  14η Αγωνιστική
 Α’ ΓΥΡΟΣ  Β’ ΓΥΡΟΣ
 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΘΕΡΙΣΟΣ  ΘΕΡΙΣΟΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
 ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΚΟΥΝΑΒΟΙ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΟΡΑΚΑΣ  ΚΟΡΑΚΑΣΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
           
 6η Αγωνιστική  15η Αγωνιστική
 Α’ ΓΥΡΟΣ  Β’ ΓΥΡΟΣ
 ΚΟΡΑΚΑΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ  ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΚΟΡΑΚΑΣ
 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
 ΘΕΡΙΣΟΣΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΘΕΡΙΣΟΣ
 ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΚΟΥΝΑΒΟΙ
           
 7η Αγωνιστική  16η Αγωνιστική
 Α’ ΓΥΡΟΣ  Β’ ΓΥΡΟΣ
 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΟΡΑΚΑΣ  ΚΟΡΑΚΑΣΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΟΥΝΑΒΟΙ  ΚΟΥΝΑΒΟΙΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΘΕΡΙΣΟΣ  ΘΕΡΙΣΟΣΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
           
 8η Αγωνιστική  17η Αγωνιστική
 Α’ ΓΥΡΟΣ  Β’ ΓΥΡΟΣ
 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
 ΘΕΡΙΣΟΣΚΟΡΑΚΑΣ  ΚΟΡΑΚΑΣΘΕΡΙΣΟΣ
 ΚΟΥΝΑΒΟΙΤΗΓΑΝΙΤΗΣ  ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΚΟΥΝΑΒΟΙ
 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
           
 9η Αγωνιστική  18η Αγωνιστική
 Α’ ΓΥΡΟΣ  Β’ ΓΥΡΟΣ
 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
 ΚΟΡΑΚΑΣΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΟΡΑΚΑΣ
 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΟΥΝΑΒΟΙ  ΚΟΥΝΑΒΟΙΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 ΘΕΡΙΣΟΣΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΘΕΡΙΣΟΣ
 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΤΗΓΑΝΙΤΗΣ  ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ