Με Νικολάου την φιλική νίκη κόντρα στο Άλογο Μαλεβιζίου η Χαραυγή!

Επικράτηση για την Χαραυγή στο φιλικό με το Άλογο Μαλεβιζίου

Το Άλογο Μαλεβιζίου φιλοξένησε σε φιλικό τεστ την ομάδα της Χαραυγής με τους φιλοξενούμενους να παίρνουν την νίκη με σκορ 0-1.

Στο πρώτο μέρος οι δύο ομάδες προσπάθησαν να δημιουργήσουν ρήγματα στις αντίπαλες άμυνες χωρίς όμως αποτέλεσμα και έτσι το 0-0 ήταν το αποτέλεσμα ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι δύο προπονητές δοκίμασαν πρόσωπα αλλά και κάποιες διαφοροποιήσεις στον τρόπο παιχνιδιού τους με την Χαραυγή να είναι εκείνη που βρήκε τελικά το τέρμα με τον Νικολάου και έφτασε στη νίκη με σκορ 0-1.

Άλογο Μαλεβιζίου: Ζερβός Μ., Ζερβός Ν., Χαλκιαδάκης, Περάκης, Γκούφας, Χριστοδουλάκης, Φαρσάρης, Δίπλας, Κάββαλος, Γιαννακάκης, Σαμόλης

Χαραυγή: Μήτρου, Καπίνο, Ψιμόπουλος, Κατσαρής, Καλαμιώτης Χ., Μπουγάς, Βασιλείου, Καλαμιώτης Η., Γαρεφαλάκης, Φαλιακάκης, Νικολάου