Έδειξε έτοιμος για την πρεμιέρα ο Γιούχτας 0-4 κόντρα στον ΑΟΑΝ

Ο Γιούχτας έδειξε έτοιμος για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος καθώς πέρασε με το ευρύ 0-4  στον Άγιο Νικόλαο κόντρα στην ομώνυμη ομάδα.

Μόλις στο 12 ο Λίτσκας σε αντεπίθεση των φιλοξενούμενων  με κοντινο πλάσε κατάφερε να ανοίξει το σκορ.

Οκτώ λεπτά αργότερα ο Δωματάς σούταρε με την μπάλα να βρίσκει το δοκάρι και στην επαναφορά ο ίδιος παίκτης με κοντινό πλασέ ανέβασε το δείκτη του σκορ στο  0-2

Ο Γιαλλούσης στο 34 με απευθείας εκτέλεση φάουλ διαμόρφωσε το 0-3 που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Το τελικό 0-4 έγινε στις καθυστερήσεις του παιχνίδιου με προβολή του Ψαρρά.

Αμφότερες οι ομάδες απώλεσαν ευκαιρίες για να έχουμε ακόμα περισσότερα τέρματα

ΑΟΑΝ: Γιαγκιόζης,Δολαψάκης, Τσανάι, Πλουσής, Γωνιωτάκης,Φουκαράκης, Μποτέ,Κίττος Μελισσόπουλος,Μηνάς Μπαράτα

Γιούχτας :΄Κόλιας, Γελαδάρης, Κορνηλάκης,Ρουσάκης, Γιαλλούσης,Κοντογιάννης, Αργκιλέσι,Νύκταρης, Δωματάς, Ροβίθης,Λιτσκας.