Καθάρισε από το πρώτο ημίχρονο ο Αετός Ανωγείων 3-0 τις Ασίτες

Με τρία τέρματα στο πρώτο ημίχρονο ο Αετός Ανωγείων επικράτησε με 3-0 των Ασίτων.

Με την νίκη αυτή που είναι η τέταρτη συνεχόμενη ο Αετός Ανωγείων δημιουργεί ένα εντυπωσιακό σερί.

Το σκορ άνοιξε στο 13 με σουτ ο Κρητικός για να έρθει ο Κανταρτζής με ιδανικό πλασέ στο 34 να κανει το 2-0.

Το τελικό 3-0 διαμορφώθηκε με κεφαλιά του Κανταρτζή .

Στην επανάληψη και οι δυο ομάδες προσπαθησαν αλλά δεν κατάφεραν να πετύχουν κάποιο τέρμα και έτσι μοιραία το σκορ έμεινε στο 3-0

Οι συνθέσεις

Αετός Ανωγείων : Παγωμένος, Κρητικός, Κονιός, Αμοιρόπουλος, Ζωνάκης, Κλάδος, Αγγελής, Κανταρτζής, Οικονομάκης, Δρίτσας, Χανιωτάκης.

Ασίτες : Φουντουλάκης, Παρασύρης, Αναστασάκης Δ, Σφακιανάκης , Τριανταφύλλου,  Αναστασάκης, Κοπιδάκης Ζ, Κοπιδάκης Γ , Ρουμπάκης Εμ.Σαβουιδάκης  Ρουμπάκης Κ