Δεν πανηγύρισε κανείς στο Γαρίπα – Δειλινά

Δεν κατάφερε να συνεχίσει το αήττητο σερί της ομάδα των Δειλινών καθώς στο παιχνίδι που ολοκλήρωνε την 4η αγωνιστική αναδείχθηκε ισόπαλη με την Γαρίπα με 1-1 .

Για την ομάδα της Γαρίπας είναι η τρίτη ισοπαλία σε τέσσερα παιχνίδια.

Στο πρώτο ημίχρονο η μοναδική ομάδα που απείλησε ήταν τα Δειλινα με τον Βαρούχα να πλασάρει μέσα από την μεγάλη περιοχή αλλά να μην βρίσκει στόχο.

Στην επανάληψη όλα κρίθηκαν στο τελευταίο δεκάλεπτο καθώς σημειώθηκαν δύο τέρματα .

Το σκορ άνοιξε  ο  Χριστοφής για την ομάδα των Δειλινών με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 84.

Πριν καν κοπάσουν οι πανηγυρισμοί για τους φιλοξενούμενους ήρθε η απάντηση για την Γαρίπα τρία λεπτά αργότερα με τον Μωραίτη που με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίκτυα  του Αγγελιδάκη διαμορφώνοντας το 1-1  που έμελλε να ήταν και το τελικό σκορ.

Γαρίπα (Δημήτρης Λουλουδάκης): Κασαπάκης, Δαφνομήλης, Νικηφόρος, Παπαδάκης, Κασαπάκης, Γκιούζι, Φώτης, Σεραφειμίδης, Σωμαράκης, Πρίφτη, Γιακουμάκης

ΠΑΟ Δειλινών (Γιάννης Κοντάκης): Αγγελιδάκης, Στοιχειός, Χριστοδουλάκης, Μυρωδιάς, Χεράκης, Πασσάς, Βαρούχας, Γιακουμάκης, Εμμανουήλ, Μανουσάκης, Χριστοφής