Δεν ξανάγινε: Η ίδια ομάδα έκανε σέντρα και στα δύο ημίχρονα σε αγώνα της Super League 2 (Video)

Απίστευτη γκάφα σε αγώνα της Super League 2 και συγκεκριμένα στο Νίκη Βόλου-Απόλλων Πόντου όπου η ίδια ομάδα έκανε σέντρα και στα δυο ημίχρονα

Ιστορία συνεχίζει να γράφει το πρωτάθλημα της Super League 2!

H απίστευτη γκάφα σημειώθηκε στον χθεσινό (21/2) εξ αναβολής αγώνα του Βορείου ομίλου, ανάμεσα σε Νίκη Βόλου και Απόλλων Πόντου, που αναμετρήθηκαν στο Πανθεσσαλικό με νικητές τους γηπεδούχους με 5-0.

Ωστόσο το γεγονός που ξεχώρισε ήταν ότι στο ματς σέντρα και στα δυο ημίχρονα έκανε η ίδια ομάδα και συγκεκριμένα ο Απόλλωνας Πόντου.

Οι γηπεδούχοι ενημέρωσαν τη διαιτητή Αναστασία Μυλοπούλου του Συνδέσμου Καβάλας για την «γκάφα» της, πριν την έναρξη του δευτέρου μέρος, αλλά εκείνη επέμεινε και τελικά οι Πόντιοι έκαναν και πάλι τη σέντρα.

Η γκάφα της ρέφερι πέρα της πρωτοτυπίας,  θέτει «ερωτηματικά» και για το κύρος του αγώνα και ίσως οδηγήσει σε ολική ή εν μέρει επανάληψή του.

Ιστορία… γράφτηκε στο παιχνίδι της Νίκης Βόλου με τον Απόλλωνα Πόντου στο Πανθεσσαλικό, για τη Super League 2.