Λουλουδάκης: “Δεν γίνεται να λένε ότι οι διαιτητές ευνοούν την Γαρίπα και να προϊδεάζουν τους υπόλοιπους που έρχονται να μας σφυρίξουν!”

Δείτε τι είπε ο Λουλουδάκης για το παιχνίδι με την Αγία Βαρβάρα αλλά και για τις φήμες περί ευνοϊκής διαχείρισης της ομάδας του από την διαιτησία

Η Γαρίπα δεν τα κατάφερε και γνώρισε την ήττα από την Αγία Βαρβάρα με σκορ 4-2 σε ένα πολύ όμορφο ματς.

Μετά την λήξη της αναμέτρησης ο τεχνικός της Γαρίπας, μίλησε στο Primesport.gr για το αγωνιστικό κομμάτι αλλά και για τον προ ιδεασμό των διαιτητών περί εύνοιας της Γαρίπας.

Αναλυτικά τα λεγόμενα του Δημήτρη Λουλουδάκη:

“Σήμερα παίζανε δύο από τις καλύτερες ομάδες του ομίλου και όλοι περιμέναμε έναν ωραίο αγώνα όπως και έγινε!

Ανοιχτό ματς, δυνατές μονομαχίες και διακύμανση του σκορ!

Η Αγ.βαρβαρα στο πρώτο μέρος μπήκε πολύ δυνατά είχε τον έλεγχο του παιχνιδιού σε όλο το ημίχρονο και κατάφερε με δύο αστεία λάθη δικά μας να προηγηθεί!

Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε αποφασισμένοι να πάρουμε κάτι θετικό από το παιχνίδι και θα το καταφέρναμε αν κάποιοι δεν είχαν άλλη άποψη!

Συγχαρητήρια στην Αγ.βαρβάρα για την δίκαιη νίκη της και καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα!

Πέρα από τα αγωνιστικά θέλω να τονίσω και να καταλάβουν κάποιοι ότι δεν γίνεται να βγαίνουν και να λένε ότι οι διαιτητές ευνοούν την Γαρίπα σε όλα τα παιχνίδια και να προϊδεάζουν τους υπόλοιπους που έρχονται να μας σφυρίξουν!”