Μικτές Κ14: Νίκη για το Ηράκλειο κόντρα στο Ρέθυμνο με 3-2

5ης αγωνιστική του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων και η Κ14 του Ηρακλείου υποδέχθηκε την αντίστοιχη του Ρεθύμνου, επικρατώντας με σκορ 3-2!

Δείτε τι έγινε στο παιχνίδι λεπτό προς λεπτό:

10′ Ο Παπαφραγκάκης σουτάρει, αποκρούει ο τερματοφύλακας, στην επαναφορά απείλησε ο Πατραμάνης, νέα απόκρουση!
18′ ΓΚΟΛ! 0-1. Σουτ του Μπάρδη μέσα από τη μεγάλη περιοχή που ανοίγει το σκορ!
20′ Σουτ του Πατραμάνη, η μπάλα στο δεξί κάθετο δοκάρι!
25′ ΓΚΟΛ! Ισοφαρίζει το Ηράκλειο με κεφαλιά Πατεράκη. 1-1
29′ ΓΚΟΛ! Οι γηπεδούχοι παίρνουν κεφάλι στο σκορ με προβολή του Πατραμάνη από κοντά που γράφει το 2-1!
33′ ΓΚΟΛ! Νέο τέρμα για το Ηράκλειο με κοντινή προβολή του Νόργκεν!
41′ Αλλαγές: Έξω Ζουλάκης μέσα Αναστασιάδης
Πατραμάνης, Παπαφραγκάκης εκτός, μέσα Γιακουμάκης, Αλεξάκης
48′ ΓΚΟΛ! Το Ρέθυμνο μειώνει σε 3-2 με κοντινό πλασέ του Θωμά
56′ Έξω ο Μπαξεβάνος μέσα ο Γεροβασάκης
65′ Λέσι στη θέση του Νόργκεν
65′ Σουτ του Παπαδάκη, ελάχιστα άουτ
67′ Σπουδαία ευκαιρία για το Ρέθυμνο να ισοφαρίσει με το σουτ του Θωμά να περνάει ελάχιστα άουτ!
78′ Αγαπάκης στη θέση του Μπουλούκα
80′ Σουτ από το Μίτο η μπάλα άουτ

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Κ14: Kάββαλος, Κογκάκης, Κλάδος, Πλαΐτης, Γεωργακόπουλος, Πατεράκης, Μπουλούκας, Παπαδάκης, Πατραμάνης, Ιζάι, Παπαφραγκάκης

ΡΕΘΥΜΝΟ Κ14: Ηλιάκης, Τζανάκης, Μίτο, Παπαπαναγιώτου, Ζουλάκης, Τζιλεδάκης, Γεωρβασάκης, Παπαδάκης, Μπάρδη, Καρανταθάς, Θωμάς