Μοιράστηκαν βαθμούς ΕΓΟΗ και Άγιος Δημήτριος

Ισόπαλο με 1-1 έληξε η αναμέτρηση αναμέσα στον ΕΓΟΗ και στον Άγιο Δημήτριο  στην πρεμιέρα της του 1ου ομίλου της Α2 ΕΠΣΗ.

Το σκορ άνοιξε με τον Μπελαδάκη στην αρχή του πρώτου ημιχρόνου για τους φιλοξενούμενους ενώ είχαν δοκάρι με τον Μπελαδάκη.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι ήταν εμφανώς βαλτωμένοι και κατάφεραν να ισοφαρίσουν  με τον Βαρούχα στο 70 με προβολή μετά από σουτ του Νεζίρι στο οριζόντιο δοκάρι.

Προηγουμένος είχε προηγηθεί χαμένο πέναλτι για τον Άγιο Δημήτριο με τον Μανιαδή να στέλνει την μπάλα άουτ. Το πέναλτι το κέρδισε ο Μπελαδάκης.

Στο 60 ο Νεζίρι σημάδεψε το δοκάρι του Γαλανάκη.

Χαμένες ευκαιρίες με Μπελαδάκη , Μανιαδή και Ψωμά.

ΕΓΟΗ : Αγγελίδακης, Κέσκος, Χριστοφής, Τριανταφύλλου, Ξυλούδης, Μανουσάκης, Νεζίρι, Γρηγορούδης, Σακλαμάκης Π, Σακλαμάκης Βαρούχας

Αγίος Δημήτριος Γαλανάκης, Δουκιαντζάκης, Γωνιανάκης Γιαννόπουλο Παπουτσιδάκης,Γερομαρκάκης, φανιουδάκης, Ψωμάς, Παπαδάκης, Μανιαδής Μπελαδάκης