Με νέο χατ-τρικ του Μιχελουδάκη συνέχισε στα τρίποντα η Τύλισος!

Μεγάλος πρωταγωνιστής ο Μιχελουδάκης και σε αυτή τη νίκη της Τυλίσου

Η Τύλισος άνοιξε το σκορ μόλις στο 14′ με τον Μιχελουδάκη αλλά η Αγία Βαρβάρα είχε απάντηση δέκα λεπτά αργότερα με τον Μαρή με αποτέλεσμα το 1-1 να είναι και το αποτέλεσμα του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι ήταν ανώτεροι και κατάφεραν να πάρουν εκ νέου το προβάδισμα με τον Μιχελουδάκη στο 70′, ενώ ο επιθετικός της Τυλίσου ολοκλήρωσε το προσωπικό του σόου με το χατ τρικ στο 90′ διαμορφώνοντας και το τελικό 1-3 με την Τύλισο να πετυχαίνει την δεύτερη της νίκη  σε ισάριθμα παιχνίδια.

Αγία Βαρβάρα (Γιώργος Φιολιτάκης): Ανδρικάκης, Δαμιανάκης, Μαρής, Σαπλιαούρας, Φωτάκης, Κουκλίδης, Σοϊτάκης, Σόρα, Χασουράκης, Γιαλυτάκης, Χατζηγεωργίου

Τύλισος (Μιχάλης Ζουραράκης): Τσαχάκης, Παπάζογλου, Αργυρούδης, Σαμαριτάκης, Μανιαδάκης, Μανιουδής, Μάτσα, Ξυλούρης, Αμαραντίδης, Βανγκέλι, Μιχελουδάκης