Απίστευτος Μιχελουδάκης «οδηγεί» την Τύλισο με τέταρτο φετινό χατ-τρικ, 5-0 τον ΠΟΗ

Σε «δαιμονιώδη» φόρμα βρίσκεται ο επιθετικός της Τυλίσου Παναγιώτης Μιχελουδάκης, ο οποίος σημείωσε απόψε το τέταρτο του φετινό χατ-τρικ φτάνοντας τα 14 γκολ στο φετινό πρωτάθλημα της Α2 ΕΠΣΗ, βοηθώντας την ομάδα του στη νίκη με 5-0 κόντρα στον ΠΟΗ!

Έτσι η Τύλισος παραμένει στην κορυφή της βαθμολογίας του 1ου ομίλου της Α2 ΕΠΣΗ.

Α2 ΕΠΣΗ 1ος όμιλος: Στην 1η θέση με «πεντάρα» η Τύλισος – Επέστρεψε στις νίκες η Αγ. Βαρβάρα

Το 1-0 έγινε μόλις στο 10ο λεπτό με τον Μιχελουδάκη με σουτ, ενώ με τον ίδιο τρόπο βρήκε δίχτυα στο 21ο λεπτό και στο 33ο διαμορφώνοντας το 3-0. Στο 44′ ο Μανιαδάκης με κεφαλιά ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 4-0, ενώ το τελικό 5-0 γράφτηκε στο 55′ με τρομερή λόμπα του Αμαραντίδη.

Οι συνθέσεις:

ΤΥΛΙΣΟΣ: Γιανναδάκης, Παπάζογλου, Μαματζάκης, Αργυρούδης, Ευριπίδου, Ταβουλαρέας, Ελευθεράκης, Μανιαδάκης, Αμαραντίδης, Μανιούδης, Μιχελουδάκης

ΠΟΗ: Ράδοβιτς, Χατζάκης, Πρωτοπαπαδάκης, Παπάς, Στειακάκης, Φουντουλάκης, Γραμματικάκης, Κορνελάκης, Γιανακουδάκης, Χοτζάι, Σταμπουλος