Πρεμιέρα με το δεξί για την ΑΕ Κατσαμπά, 2-0 τον Αετό με… μπροστάρη Καστελλιανάκη!

Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η ΑΕ Κατσαμπά, που επικράτησε του Αετού Ανωγείων στο Γάζι με σκορ 2-0 και σκόρερ και των δύο τερμάτων τον… συνήθη ύποπτο, Άγγελο Καστελλιανάκη!

Στο 24ο λεπτό, από το ημικύκλιο της περιοχής έστειλε τη μπάλα στην αριστερή γωνία του Παγωμένου και άνοιξε με αυτόν τον τρόπο το σκορ!

Στο 55ο λεπτό οι φιλοξενούμενοι είχαν δοκάρι, έπειτα από απευθείας εκτέλεση φάουλ του Δάσκου και στο 73′ ο Μεταξάκης κέρδισε πέναλτι από τον Παγωμένο. Την εκτέλεση ανέλαβε ο Καστελλιανάκης, σημειώνοντας κατ’ αυτόν τον τρόπο το 0-2 υπέρ της ομάδας του, το οποίο ήταν και το τελικό σκορ.