b2 epsi

Β2 ΕΠΣΗ: Διπλά για Κεραυνό και Ατρόμητο Επισκοπής

SHARE:

Με δύο διπλά άνοιξε η αυλαία της 19ης αγωνιστικής της Β2 ΕΠΣΗ.

Ο Κεραυνός επιβλήθηκε με 2-5 του Μαραθώνα Β΄ και ο Ατρόμητος Επισκοπής 0-3 τον Ποσειδώνα

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Αναλυτικά η βαθμολογία:

Κατάταξη Ομάδες Αγώνες Νίκες Ισοπαλία Ήττες Διαφορά γκολ Πόντοι
1 ΝΕΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 28 24 2 2 48 74
2 Ο.Φ.Α 28 18 5 5 40 59
3 ΖΑΡΟΣ 28 16 4 8 22 52
4 ΜΟΙΡΕΣ 28 15 6 7 20 51
5 ΠΟΑ Β' 28 13 5 10 25 44
6 ΤΥΛΙΣΟΣ 28 13 5 10 16 44
7 ΦΑΙΣΤΟΣ 28 12 4 12 8 40
8 ΔΑΜΑΣΤΑ 28 12 3 13 -20 39
9 ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FC 28 10 5 13 -19 35
10 ΠΑΛΙΑΝΗ 28 8 10 10 0 34
11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ 28 8 5 15 -14 29
12 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 28 6 8 14 -28 26
13 ΚΟΡΑΚΑΣ 28 5 10 13 -16 25
14 ΘΕΡΙΣΣΟΣ 28 5 4 19 -44 19
15 Π.Ο.Η 28 3 8 17 -38 17
 
Πρωταθλητής
 
Άνοδος
 
Άνοδος
 
Άνοδος
 
Άνοδος
 
Υποβιβασμός
 
Υποβιβασμός

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Οι ειδήσεις στο Google News

Β2 ΕΠΣΗ

Β2 ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα ως το τέλος του α’ γύρου

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΒ ΕΠΣΗΒ1 ΕΠΣΗΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

Πάνοπλη η Δόξα Γαλιάς για την αναμέτρηση με τη Θέρισσο

Π.Ο.Η.

Νίκη… και στο πρωτάθλημα θέλει ο Παναθηναϊκός Ηρακλείου

Β2 ΕΠΣΗΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ηρακλής Νιπιδιτού: Απόλυτη εμπιστοσύνη στο ρόστερ

ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FCΒ ΕΠΣΗΒ2 ΕΠΣΗΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Για το αποτέλεσμα ο Άγιος Ιωάννης FC/Υπάρχουν και πάλι απουσίες…

PRIME VIDEOΔΕΙΛΙΝΑΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Tα highlights από την ισοπαλία ανάμεσα στα Δειλινά και τη Δόξα Ηρακλείου (Video)

Α1 ΕΠΣΗ GT KOSMOSΑ2 ΕΠΣΗΒ1 ΕΠΣΗΒ2 ΕΠΣΗ

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και της Δευτέρας (10-11-12/10)

Α1 ΕΠΣΗ GT KOSMOSΑ2 ΕΠΣΗΒ ΕΠΣΗ

LIVE οι αγώνες της Κυριακής

Β2 ΕΠΣΗ

Β2 ΕΠΣΗ: Σε Πανεπιστήμιο και Ατσαλένιο η δράση

Π.Ο.Η.

Με σοβαρότητα ο Παναθηναϊκός Ηρακλείου

ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FC

Με μία απουσία ο Άγιος Ιωάννης FC

ΕΠΟ - ΕΠΣΗΑ ΕΠΣΗ GT KOSMOSΑ1 ΕΠΣΗ GT KOSMOSΑ2 ΕΠΣΗΒ1 ΕΠΣΗΒ2 ΕΠΣΗ

ΕΠΣΗ: Αναβάλλονται όλοι οι αγώνες του Σαββάτου λόγω κακοκαιρίας