Τρίποντο “χρυσάφι” με… λυτρωτή τον Μπαμπουλάκη στις καθυστερήσεις για τον Ερμή Ζωνιανών!

Πολύ μεγάλη νίκη για τον Ερμή Ζωνιανών

Μία νίκη – “χρυσάφι” πανηγύρισε ο Ερμής Ζωνιανών κόντρα στον Φωστήρα εντός έδρας με σκορ 1-0!

Το πολύτιμο τέρμα ήρθε στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Μπαμπουλάκη από την άσπρη βούλα μετά από πέναλτι που κέρδισε ο Ερμής Ζωνιανών σε ένα παιχνίδι όπου η Κρητική ομάδα έδειξε την θέληση της για το τρίποντο από την αρχή και κατάφερε να το πάει εκεί που ήθελε και να “χτυπήσει” στο τέλος των Φωστήρα, που δεν κατάφερε να βρει κάποιο τέρμα.

Ερμής Ζωνιανών: Δερμιτζάκης, Αυγουστάκης, Ζερβός, Μπαμπουλάκης, Ρουμπάκης, Σαρρής, Ακουίνο, Αλεξάκης, Βιτώρος, Κεφαλούκος, Σκουτέλης

Φωστήρας: Καλαματιανός, Γαϊτάνης, Μεχλιβανίδης, Συριόπουλος, Τόλιος, Χατζηκυριάκος, Γάγγος, Καραμπάγιας, Νέρες, Λιμήτσιος, Τσιμπόκας

Πηγή στοιχείων: sportcaster.gr