Λουλουδάκης: “Στο δεύτερο μέρος βγήκαμε με ένα σκοπό ότι θα το γυρίσουμε!”

Διαβάστε αναλυτικά τι δήλωσε ο Δημήτρης Λουλουδάκης στο Primesport.gr

Μία ακόμη πολύ σημαντική νίκη πέτυχε η Γαρίπα επικρατώντας με σκορ 3-2 του Κόρακα εντός έδρας.

Μετά την λήξη της αναμέτρησης ο προπονητής της ομάδας, Δημήτρης Λουλουδάκης, μίλησε στο Primesport.gr τονίζοντας ότι το σύνολο του πρόσφερε ένα ωραίο παιχνίδι για όσους πήγαν να το δουν.

Αναλυτικά τα λεγόμενα του τεχνικού της Γαρίπας:

“Άλλη μια σημαντική νίκη για την ομάδα μου απέναντι σε μια καλή ομάδα όπως είναι ο Κόρακας που μας κρατάει ψηλά στην βαθμολογία!

Στο πρώτο ημίχρονο η μία ομάδα προσπαθούσε να διαβάσει την άλλη, εμείς είχαμε πολλές ευκαιρίες τις οποίες δεν μετατρέψαμε σε γκολ και σε ένα λάθος μας ο αντίπαλος κατάφερε να προηγηθεί.

Στο δεύτερο μέρος βγήκαμε με ένα σκοπό ότι θα το γυρίσουμε, κάναμε αυτά που είπαμε στο ημίχρονο και συγχαρητήρια στα παιδιά που το κατάφεραν!

Είχαμε πολλές απουσίες και φάνηκαν αλλά και τα παιδιά που μπήκαν τους αναπλήρωσαν επάξια και πρόσφεραν ένα ωραίο παιχνίδι για όσους ήρθαν να το παρακολουθήσουν παρά τις αντίξοες συνθήκες καιρού!”