Γεύτηκε το νέκταρ της νίκης ο Κεραυνός, 2-0 την Αγία Βαρβάρα

19η αγωνιστική στον 2ο όμιλο της Α2 ΕΠΣΗ και ο Κεραυνός γεύτηκε το νέκταρ της νίκης, επικρατώντας με σκορ 2-0 επί της Αγίας Βαρβάρας.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν νωρίς το σκορ, όταν έπειτα από σουτ του Μαυρογιαννάκη και παρέμβαση του Μαρή, η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα του Πελεκενάκη.

Οι πράσινοι «καθάρισαν» το ματς από το πρώτο ημίχρονο καθώς στο 30ο λεπτό του παιχνιδιού, ο Χατζηιωάννου διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του, κάνοντας το 2-0, το οποίο εκτός από σκορ ημιχρόνου ήταν και το σκορ με το οποίο ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ: Χαχλιουτάκης, Ανδρονάς, Κουμάκης, Μενεγάτος, Κοκαράκης, Μαυρογιαννάκης, Χριστοδουλάκης, Χατζηιωάννου, Καλογιαννάκης
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ: Πελεκανάκης, Σκαρβελάκης, Μαρής, Κουκλίδης, Καλαϊτζάκης, Γιαλιτάκης, Σόρρα, Γαρεφαλάκης, Καλομοίρης Χ., Αποδουλιανάκης