Ταβλαδωράκης: “Πολύ κακή η εικόνα μας – Δικαιότατη νίκη για Μοίρες”

Δείτε τις δηλώσεις του Κώστα Ταβλαδωράκη

Ο Ρωμανός έμεινε μακριά από τον καλό του εαυτό στις Μοίρες και γνώρισε την ήττα από την ομώνυμη ομάδα με σκορ 2-1 δεχόμενος το γκολ της ήττας στις καθυστερήσεις.

Μετά το τέλος της αναμέτρησης ο τεχνικός του Ρωμανού, Κώστας Ταβλαδωράκης, μίλησε στο Primesport.gr τονίζοντας ότι η ομάδα του δεν μπήκε ποτέ στο πνεύμα του ματς και είχε μία πάρα πολύ κακή εικόνα.

Αναλυτικά τα λεγόμενα του τεχνικού του Ρωμανού:

“Κάποια στιγμή θα ερχόταν και η ήττα. Αυτό το γνωρίζαμε. Παρ’ όλα αυτά η εικόνα μας σε όλο το 90λεπτό ήταν πολύ κακή. Δεν μπήκαμε ποτέ στο πνεύμα του αγώνα και τι ζητούσε.

Αν και δεχτήκαμε το γκολ στις καθυστερήσεις οι Μοίρες πήραν μια δικαιότατη νίκη.

Εμείς πρέπει να σκύψουμε το κεφάλι και να καταλάβουμε ότι δεν έχει τελειώσει το πρωτάθλημα και ότι δεν έχουμε καταφέρει κάτι.”