Με μπροστάρη τον Κόκκινο το τρίποντο ο Ανθεστίων

Σημαντικό τρίποντο για την ομάδα του Ανθεστίωνα που επικρατησε με 3-1 του ΠΑΝΟΜ.

Κεντρικό πρόσωπο της αναμέτρησης ο Ανδρέας Κόκκινος που πέτυχε γκολ  στο ντεμπούτο του με την φανέλα της ομάδας του Θραψανού.
Το σκορ άνοιξε στο 21 ο Κόκκινος με τον Μπέη λίγο πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου να διπλασιάζει τα τερματα για τους γηπεδούχους .
Το 2-0 ήταν και το σκορ ημιχρόνου.
Στο 63 ο ΠΑΝΟΜ μπήκε ξανά στο παιχνίδι το τέρμα το Νίκολι που μείωσε σε 2-1.
Το τελικό 3-1 το πέτυχε ο Μπερνίκου  στο τελευταίο λεπτό της κανονικής διάρκειας της αναμέτρησης.

Ανθεστίων:Χρονάκης Γκιούνκγα,Βαρδής, Χότζα,Νοικοκυράκης (64 Μαυρογιανάκης ), Σαιτάκης (Τριαματάκης), Κόκκινος, Μπέης (84 Χριστοδουλάκης), Μπερνίκου , Μαυρογιάννης Α, , Στρατάκης

ΠΑΝΟΜ Κορνηλάκης, Διγενής, Γκουρο, Νικολι,Μόντι, Κομσίου, Ρούκα, Κατσούλης, Σαμπροβαλάκης,Μαυρίδης Τζανάκης