M. Παπαδάκης: “Κάναμε ένα βήμα και πάμε για ένα δύσκολο ματς στην έδρα του Πορφύρα” (Video)

Στο γεγονός ότι η ομάδα του δεν παράτησε ποτέ το ματς και ειδικά στο τελευταίο δεκάλεπτο στάθηκε ιδιαίτερα στις δηλώσεις που παραχώρησε μετά το τέλος του ματς με τον Πορφύρα ο τεχνικός της Αναγέννησης Aρκαλοχωρίου Μύρων Παπαδάκης που υπογράμμισε ότι απλά η ομάδα του έκανε ένα βήμα απλά στο δρόμο για την άνοδο στη Β΄Εθνική.

Από την άλλη ευχαριστημένος από την απόδοση της ομάδας του παρά την ήττα από την Αναγέννηση εμφανίστηκε στις δηλώσεις του μετά το τέλος του ματς ο προπονητής του Πορφύρα Γ. Λειβάδης επισημαίνοντας ότι στα τελευταία 5-6 λεπτά η ομάδα του δεν κατάφερε να σκοράρει και εκεί κρίθηκε το παιχνίδι.

Μάλιστα εκθείασε την παρουσία του κόσμου λέγοντας ότι από την καυτή έδρα του Αρκαλοχωρίου ούτε καν μπορούσαν να τον ακούσουν οι παίκτες του.