To δικό της ευχαριστώ στον κόσμο της ομάδας για την συγκλονιστική παρουσία του στο χθεσινό ματς με τον Πορφύρα θέλησε να πει η διοίκηση της ομάδας της Αναγέννησης.
Ο κόσμος του Αρκαλοχωρίου με την φοβερή παρουσία του και το πάθος του κατάφερε με την θερμή του συμπαράσταση να γυρίσει το ματς στο τελευταίο δεκάλεπτο και η διοίκηση της ομάδας δεν τον ξέχασε.
Χαρακτηριστικά αναφέρει στην ανακοίνωση:
“Ότι και να πεις γι αυτόν τον κόσμο είναι λίγο. Η φωνή μας στις χαρές, η δύναμη μας στα δύσκολα, το στήριγμα μας σε κάθε εμφάνιση.
![🙏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1.5/16/1f64f_1f3fc.png)
![🙏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1.5/16/1f64f_1f3fc.png)